Boksy dla koni

Boksy dla koni
4horses – Boksy dla koni

Jako konsultanci odwiedzamy kilkaset stajni i ośrodków jeździeckich rocznie, zawsze starając się bacznie obserwować zastosowane w nich rozwiązania i badać napotkane problemy.

W czasie naszej praktyki zauważyliśmy, że jednym z najczęściej występujących mankamentów stanowią wadliwe, kiepskiej jakości boksy. Wiele osób inwestuje w bogate wyposażenie stajni, np. wspaniałą elewację , oszczędzając na tym, co naprawdę ważne.

Boksy dla koni - 4horses
4horses

Obsługa boksów to codzienność dla nas i naszych koni, dlatego muszą być funkcjonalne, komfortowe i bezpieczne. Rdzewiejące profile, odpadająca farba, nie domykające się drzwi czy wygryzane przez konie deski to nieustanna zmora wielu użytkowników. Jest to nie tylko dokuczliwe ale przede wszystkim niebezpieczne dla koni, które łatwo mogą nabawić się kontuzji, np. wkładając nogę w pękniętą deskę. Częste naprawy są również uciążliwe i kosztowne dla właściciela stajni.

boksy dla koni
4horses

Ważne są także zainstalowane w boksach systemy otwierania oraz karmienia – muszą być bezawaryjne i wygodne w użyciu jedną ręką. Nie ma nic gorszego niż szarpanie się z zablokowanym zamkiem trzymając w drugiej ręce ciężkie siodło. Ponadto dobry boks powinien być tak zbudowany, aby zapewniał odpowiednią wentylację umożliwiającą pozbycie się drażliwego zapachu moczu.

Boksy dla koni
4horses

Nieprzypadkowo współpracujemy z firmą Rower & Rubświatowym liderem w produkcji wyposażenia stajennego. Firma Rower & Rub posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży, zajmując się tylko i wyłącznie sektorem jeździeckim, w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm. Jej rozwiązania stanowią wzór dla innych i zostały docenione przez najlepsze ośrodki jeździeckie na świecie. Polityka Rower & Rub jest zgodna z naszą – robić raz, a porządnie tak, aby boksy dla koni były trwałe, bezpieczne i… piękne. Dzięki wysokiej jakości materiałom, zabezpieczeniu przed korozją oraz wypełnieniu deską bambusową, boksy dla koni są praktycznie niezniszczalne i będą cieszyły oczy kolejnych pokoleń. Bez względu na to, który boks wybierzemy z oferty, jego jakość zawsze będzie doskonała. Świadczą o tym referencje firmy na całym świecie, a także zadowoleni klienci w Polsce – np. Stajnia Kunowo, czy też klub jeździecki Salio.

 

Boksy dla koni - 4horses
4horses