Maty stajenne

 

maty stajenne
maty stajenne

Sprawdzone i przetestowane Maty Stajenne OTTO tworzą ciepłe i komfortowe warunki w stajniach, zapewniając maksymalną wygodę koniom.

 

maty stajenne
maty stajenne

Specjalne komory na spodzie maty wspomagają izolację cieplną. Jej główną zaletą jest zmniejszenie ilości zużywanej trociny, potrzebnej jedynie do wchłaniania moczu. Sprzątanie boksów i dbanie o stajnię jest łatwiejsze, tańsze i produkuje mniej odpadów.

  

Instalacja podłogi do stajni OTTO jest bardzo prosta: Maty mogą być ułożone na każdym twardym i równym podłożu. W razie potrzeby można je przyciąć piłą do pożądanego wymiaru. Maty są ze sobą połączone dzięki czemu nie przesuwają się na boki, ani nie podnoszą do góry.

 

maty stajenne
maty stajenne

Agata Milnerowicz o matach stajennych :

Agata Milnerowicz, wieloletni członek Kadry Narodowej Seniorów i wielokrotna reprezentantka Polski w ujeżdżeniu, odkąd stosuje nasze maty stajenne jest z nich bardzo zadowolona : „niejednokrotnie spotykałam się  z sytuacją, kiedy koń próbując wstać w boksie poślizgnął się, czasem kończyło się to niestety kontuzją. Drobne ranki i otarcia na stawach skokowych również nie należały do rzadkości.  Od kiedy wyłożyłam boksy Matami Stajennymi OTTO, oba te problemy całkowicie zniknęły . Za dodatkowy atut tych mat uważam ich elastyczność i izolację termiczną, a także możliwość stosowania mniejszej ilości ściółki. Konie mają znacznie bardziej sucho w boksach i chętniej się kładą. Gorąco polecam to rozwiązanie”

Cena słomy wciąż drożeje ?

Przykry zapach w stajni ?

Nie masz co robić z obornikiem ?

Tracisz cenne godziny na sprzątanie boksów ?

Twój koń jest alergikiem ?

Maty stajenne Otto stanowią rozwiązanie tych problemów. Bezpieczne dla koni, ciepłe, łatwe w utrzymaniu w czystości i wymagające minimalnej ilości ściółki. 

  

Informacje o produkcie::
Wymiary: 45.28 x 29.53 x 1.57″ (115 x 75 x 4 cm)
Powierzchnia: 0,86 m²
Waga: ok. 28 kg
Materiał: elastyczny materiał syntetyczny