Podłoże ReiTex

ReiTex to wyjątkowe podłoże dla koni, któremu poświęcimy osobny dział.

part1

 

ReiTex to podłoże jeździeckim wykonanym z materiału filcopodobnego, który został specjalnie przystosowany do wymogów jeźdźców. Ponieważ jest to materiał nierozkładający się, podłoże z niego wykonane jest bardzo trwałe. Nie trzeba go podlewać i jest łatwe w utrzymaniu. Nie wymaga równania, jest także bardzo proste w montażu. Nie pojawiają się na nim kałuże. Główną zaletą podłoża ReiTex jest jego mrozoodporność, na podłożu można bezpiecznie jeździć nawet, jeśli przykryte jest śniegiem. Nie tworzy się zjawisko zwane grudą oraz nie zamarza . Nie pyli się. Dzięki swojej właściwości pochłaniania wstrząsów i stabilności stwarza idealne środowisko do ćwiczeń ujeżdżeniowych, pracy z ziemi, a nawet   skoków przez przeszkody. Podłoże ReiTex jest bardzo bezpieczne przy upadku z konia, przez co idealnie nadaje się do nauki dzieci, terapeutycznej jazdy konnej oraz woltyżerki. Produkowane jest od 20 lat przez renomowaną firmę OTTO Sport, światowej klasy specjalistę w dziedzinie podłoży jeździeckich. Ma zwolenników na całym świecie i liczne referencje.( Lista referencji dostępna jest na życzenie Klienta) Dzięki przystępnej cenie jest dostępne dla każdego !

part2

 

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku !

 


 

reitex_scheme_400

Ochrona ludzi, zwierząt i środowiska jest istotną częścią filozofii naszej firmy. Jest to jeden z powodów dla którego regularnie testujemy materiał ReiTex zgodnie ze standardami naukowymi, aby spełniał wszystkie wymogi prawne.

Testy przeprowadzone przez Niemieckie Stowarzyszenie Inspekcji Technicznej (TÜV) zatwierdziły materiał ReiTex jako zgodny ze wszystkimi przepisami niemieckiego ustawodawstwa dotyczącego ochrony gleby i wód gruntowych. Jeśli chcesz zobaczyć kompletny raport, kliknij tutaj(dostępny tylko w języku niemieckim):

Certyfikat TUV do ściągnięcia