Obsługa prawna

Dzięki współpracy z kancelarią PRAWO&KONIE, oferujemy Państwu także profesjonalną obsługę prawną w zakresie prowadzenia ośrodka jeździeckiego, a także pośrednictwa w handlu końmi.

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Liberdy PRAWO&KONIE to jedna z pierwszych firm specjalizujących się w sprawach związanych z hodowlą koni i jeździectwem.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem sprzedaży koni rekreacyjnych i sportowych oraz coraz większą liczbą ośrodków jeździeckich w Polsce widoczne jest rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi prawnicze w tym zakresie. Dokonywane transakcje oraz czynione inwestycje opiewają niejednokrotnie na ogromne sumy pieniężne. Warto zatem, aby uczestnicy transakcji, zawodnicy oraz właściciele ośrodków czuli się bezpiecznie w świetle obowiązujących przepisów prawnych.Rosnąca ilość spraw wpływających do Kancelarii świadczy o potrzebie nieco bardziej formalnego podejścia do tematu. Profesjonalna obsługa prawna to często klucz do prawidłowego prowadzenia ośrodka jeździeckiego.

Intencją Kancelarii jest przedstawienie Państwu klarownej sytuacji prawnej, zarówno kiedy funkcjonujecie Państwo na rynku jako profesjonaliści oraz kiedy konie to tylko hobby i rekreacja.Kancelaria współpracuje z lekarzami weterynarii, zawodnikami i trenerami, co umożliwia dokładną analizę każdej przekazanej do badania sprawy w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Indywidualne podejście do każdego zagadnienia gwarantuje satysfakcję klienta.

Ponieważ coraz więcej transakcji dokonywanych jest na skalę międzynarodową Kancelaria świadczy usługi także w języku angielskim i rosyjskim, zaś wszelkie formalności załatwiane mogą być on line.

facebook